+ Yorum / Mesaj Ekle
1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Solunum Yolu Yetersizliği Sendromu İçin Alternatif Metafizik Tedavi

1. Solunum Yolu Yetersizliği Sendromu İçin Alternatif Metafizik Tedavi

"Atipik pnömopati olarak da bilinen ağır akut solunum yolu yetersizliği sendromu (SARS) ciddi bir akciğer enfeksiyonudur. Aniden 38 dereceye çıkan ateş ve öksürük, nefessiz kalma, nefes almada zorluk gibi solunum sıkıntıları ile karakterizedir.

Korkarım, düzgün nefes alamam, boğulacak gibi olurum, ateşim çıkar. Duygusal birlikteliğimde, iş yerinde veya herhangi başka bir yerde kapana kısıldığımı hissettiğimde içimdeki ateş yükselir. İçinde bulunduğum durum beni boğduğu için yaşam alanımı yeniden gözden geçirmem gerektiğini bilirim. Kendimi göstermekten ya da fikirlerimi söylemekten korkarım. Hayatımın, varoluşumu zehirleyen insanlar tarafından istila edildiğini hissederim. Bu durumda varoluşumun dizginlerini tamamen elime alabilmek için bazı şeylerin farkına varmak ve kendimi bu korkulardan kurtarmak çok daha elzem gelir. Fikirlerimi söylemekle ilgili yaşadığım korkuyu sorgulamam gerekir.

“Yerimi” bulabileceğim durumları dikkate almayı kabul ediyorum. Kendimi serbest bırakmanın ya da davranışımdaki bir şeyi değiştirmenin vaktinin geldiğini kabul ediyorum. İhtiyaçlarıma öncelik vermeyi öğreniyorum ve ciğer dolusu nefes alarak uyumu yeniden yakalıyorum."

Bu bilgilerin içerdiği olumlamalar sadece bilgi amaçlıdır. Jacques Martel'in "The Complete Dictionary of Ailments and Diseases" adlı kitabından alınmıştır. Jacques Martel hastalık ve rahatsızlıkların metafiziksel tedavisi yaklaşımını benimsemiştir. Jacques Martel sezgisel olarak bazı duygu ve hastalıklar arasında bir bağlantı olduğunu ve bunların keşfedilebileceğine inanmaktadır. Umarım faydalı olur.

+ Yorum / Mesaj Ekle

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)