+ Yorum / Mesaj Ekle
1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Adenom alternatif bir tedavi

1. Adenom alternatif bir tedavi

ADENOM
    "Genel anlamıyla adenom bir salgı bezi dokusunda, o doku aleyhine gelişen iyi huylu (benign) bir tümördür.
    Her tümör gibi, adenom da duygusal bir şoktan kaynaklanır ve vücudun bu şokla bağlantılı olan kısmında yoğunlaşır. Bu, pankreas, meme, prostat veya karaciğer ya da böbrek gibi endokrin (iç) salgı bezleri olabilir. Kendi içimdeki kaynaklarımı kullanmaktansa hayatımı diğerlerinin fikirleri, inançları veya kelimeleri üzerine temellendiririm. Olayların üzerinde etraflı bir bakış açım yoktur ve hangi yöne gitmek istediğim konusunda karar vermekte zorlanırım. Olduğum yerde ayak direrim. Yeni fikirleri yanıma alarak hayatımda bazı değişiklikler yapmayı korkutucu bulurum, zira bu fikirleri nasıl uygulayacağımı bilemem. Dış bir etkiye HAYIR demek ve doğru cevapları bulmak için kendi iç araştırmamı yapmak benim için son derece zordur.
    Yoluma kendime güvenerek devam etmek ve ilerleme kaydetmek için geçmişte yaşananları kabul ediyorum. Yaratıcılığımı serbest bırakıyorum. Her şeyden önce, iç sesimi dinliyorum çünkü o benim için neyin iyi olduğunu biliyor.
    "
    Bu bilgilerin içerdiği olumlamalar sadece bilgi amaçlıdır. Jacques Martel'in "The Complete Dictionary of Ailments and Diseases" adlı kitabından alınmıştır. Jacques Martel hastalık ve rahatsızlıkların metafiziksel tedavisi yaklaşımını benimsemiştir. Jacques Martel sezgisel olarak bazı duygu ve hastalıklar arasında bir bağlantı olduğunu ve bunların keşfedilebileceğine inanmaktadır. Umarım faydalı olur.

+ Yorum / Mesaj Ekle

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)