+ Yorum / Mesaj Ekle
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Pterjium ameliyatı olanlar

1. Pterjium ameliyatı olanlar

Pterjium ameliyatını düşünmenize sebep olan ne tür rahatsızlıklar yaşıyorsunuz? Pterjium ameliyatı için doktor ve hastane araştırması yaptınız mı? Pterjium ameliyatı riskleri hakkında bilginiz var mı? Pterjium ameliyatı ücreti hakkında bilginiz var mı? Pterjium ameliyatı olmuş iseniz ameliyat sonrası neler yaşadınız? Kısacası bu ve benzeri soruların cevabı olabilecek deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi lütfen bizimle paylaşın ki herkes faydalansın.

cemil
    ben 6 ay önce ameliyat oldum ve bir kez daha olmam gerekiyor. ilk ameliyatımda gözdeki etin bir kısmı alındı ancak hala bir kısmı duruyor. Ben tamamen kurtulmak istiyorum.Şimdi doktor arayışı içerisindeyim. Bir de daha önce oldukça uygun bir ücret ödemiştim. Pterjium ameliyat fiyatları ne durumda şimdi bilemiyorum. Pterjium ameliyatı olan arkadaşlarda fiyatları da yazarsa sevinirim. Ayrıca tavsiye doktor yazmanızı da rica ediyorum.

Misafir
    cemil bey ben 3. ameliyatımı oldum 2ay önce. Medicanada ameliyat oldum. Malesef benim etler göz bebeğime çok yakınlar tekrar çıkıyorlar. Maddi ve manevi çok yıprandım doğrusu. Her bir ameliyat 2-3 bin lira malum. Sizin doktorunuz kim acaba?

Misafir
    Arkadaslar iki gözümde pterjium vardı sol gözdeki ilerleyince ameliyata karar verdim. Batı göz de ki doktorum ugur unsal a ameliyat oldum.Ameliyatim dikişli yapıldı. Basarili gecti. 15 gun sonra kontrole gideceğim. 1 hafta ufak şikayetler olacağı söylenmişti. Agrı yok ama batma ve kanlanma var şu anda damlaları kullanmaya devam ediyorum.

Mehmet Misafir
    Ya bende amaliyat olmayı düşünüyorum ama kararsızım sağ gözüm de et büyümesi var

Misafir
    Alıntı cemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 6 ay önce ameliyat oldum ve bir kez daha olmam gerekiyor. ilk ameliyatımda gözdeki etin bir kısmı alındı ancak hala bir kısmı duruyor. Ben tamamen kurtulmak istiyorum.Şimdi doktor arayışı içerisindeyim. Bir de daha önce oldukça uygun bir ücret ödemiştim. Pterjium ameliyat fiyatları ne durumda şimdi bilemiyorum. Pterjium ameliyatı olan arkadaşlarda fiyatları da yazarsa sevinirim. Ayrıca tavsiye doktor yazmanızı da rica ediyorum.
    Merhaba Cemil bey,

Yorumunuzu okudum, sizi ilk başta hastanemize davet etmiş olsak ve anlattığınızın ve kendi görüşümüzle size detaylı bilgi veririz.
    Okan Üniversitesi hastanesi randevunuzu Hamit Özgün bey'den alırsınız GSM 05494309056 ulaşa bilirsiniz.

Misafir
    Alıntı Misafir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar iki gözümde pterjium vardı sol gözdeki ilerleyince ameliyata karar verdim. Batı göz de ki doktorum ugur unsal a ameliyat oldum.Ameliyatim dikişli yapıldı. Basarili gecti. 15 gun sonra kontrole gideceğim. 1 hafta ufak şikayetler olacağı söylenmişti. Agrı yok ama batma ve kanlanma var şu anda damlaları kullanmaya devam ediyorum.
    merhaba Bayım,...

mesajınızı okudum, anlattığınıza göre kanama ve göz batması oluşuyor. göz kapağı batmasını demek istediniz bununla. dediğiniz gibi ise Bir stöjler bölgesinin sinir sıkması oluşmuştur. bu iyi bir kanıt değil, Göz kapağın sıkışımı ile bir zaman sonra deri oksijensiz sebebiyle kararma oluşmaya başlar. Acilen gösteriniz veya biz de size yardımcı oluruz.

Sizi İstanbul OKAN Üniversitesi Hastanesine davet etsem Göz cerrahi ve estetik bölümünde size yardımcı oluruz.

Misafir
    Alıntı Misafir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba Bayım,...

mesajınızı okudum, anlattığınıza göre kanama ve göz batması oluşuyor. göz kapağı batmasını demek istediniz bununla. dediğiniz gibi ise Bir stöjler bölgesinin sinir sıkması oluşmuştur. bu iyi bir kanıt değil, Göz kapağın sıkışımı ile bir zaman sonra deri oksijensiz sebebiyle kararma oluşmaya başlar. Acilen gösteriniz veya biz de size yardımcı oluruz.

Sizi İstanbul OKAN Üniversitesi Hastanesine davet etsem Göz cerrahi ve estetik bölümünde size yardımcı oluruz.
    OKAN Üni,versitesi Hastanesi / Hamit Özgün / Gsm: 0549 430 90 56

Misafir
    17 .11.2017 de lazer ameliyati olabilirmiyim diye dünya göz hastanesine gittim gözün lazer ameliyatina uygun dediler yalnız gözünde et parçası ver dediler onu alıp 3 ay sonra lazer ameliyatını yapacaz dedi doktor aradan 8 ay geçti halen düzelmedi gözüm

Misafir
    Gazı üniversitesi hastanesinde bir doktora ameliyat oldum 9 ocakta ve özel muayene oldum öğrenciydim zor bela oldum doktor bidaha cikmicagini söylemişti şuan ağustos ayındayız ve tam gözbebeğimin üzerinde kocaman çok kötü batıyor sürekli hissediyorum çok kırmızı eski ameliyatın kızarıklığı da geçmedi çok kötü durumdayım girenler ay ne kötü diyo insanda moral bırakmıyorlar tekrar olucam kurtulana kadar olucam kör olmaktan korkuyorum gözümu mahvettiler ve ben mühendis adayıyım gozumu kaybedersem mesleğimi yapamam genç bıır kızım insanların nasıl baktığını görüyorum üzülüyorum. Pterjum hastaları lütfen çok iyi araştırın varınızı yogunuzu ortaya koyun iyi bi doktora tek ameliyat olun benim gibi doktor kurbanı olmayın..bende tavsiye doktor istiyorum yardımcı olur musunuz? Öğrenciyim imkanlarım kısıtlı , ailemde bi kere oldun kör olursun daha mi iyi diyolar destek vermiyolar!

+ Yorum / Mesaj Ekle
Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)