+ Yorum / Mesaj Ekle
Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Şeker hastalığı ameliyatı olanlar

1. Şeker hastalığı ameliyatı olanlar

Şeker hastalığı ameliyatını düşünmenize sebep olan ne tür rahatsızlıklar yaşıyorsunuz? Şeker hastalığı ameliyatı için doktor ve hastane araştırması yaptınız mı? Şeker hastalığı ameliyatı riskleri hakkında bilginiz var mı? Şeker hastalığı ameliyatı ücreti hakkında bilginiz var mı? Şeker hastalığı ameliyatı olmuş iseniz ameliyat sonrası neler yaşadınız? Kısacası bu ve benzeri soruların cevabı olabilecek deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi lütfen bizimle paylaşın ki herkes faydalansın.

ERKAN
    merhaba ben bu ameliyatı oldum Allah'a şükür insulinden kurtuldum. ameliyat sonrası artık ilaçları da bıraktım.

Zeynep
    Alıntı ERKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba ben bu ameliyatı oldum Allah'a şükür insulinden kurtuldum. ameliyat sonrası artık ilaçları da bıraktım.
    Erkan Bey, madem bir bilgi paylaşacaksın dogru dürüst paylaş. Nerede oldun ameliyatı? Kim yaptı? Ne kadar ücret ödedin? NAsıl bir araştırma yaptın?

fevzi
    Alıntı ERKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bu konuda bütün nette 3-5 mesajdan başka bir bilgi yok. bu kadar şeker hastası varken herhalde ameliyat olan da çoktur değil mi?. ha ameliyat yapan doktorlarla ilgili çok sayfa var. ama ben ameliyat olmuş kişilerin yorumlarını merak ediyorum. Burada erkan bey ben oldum insulinden kurtuldum demiş gitmiş. e kardeşim yazsana kime ameliyat oldun ne oldu bitti değil mi ama.

ERKAN
    Arkadaşlar ben almanyada kalıyorum. İnternette tesadüfen Cem Arslan hocanın sitesine denk geldim. Metabolik cerrahi diye bir yöntem vs okudum. Telefonla bilgi aldım ve ameliyat olma konusunda ikna oldum. Geldim istanbula ameliyatımı oldum. Cem bey sağolsun ameliyatımın çok iyi geçtiğini söyledi.Ücret merak edenler için söylelyim 35 bin lira.

Misafir
    Alper çelik kesinlikle şeker hastaliği dahil bir çok hastaliktan kurtulup özgürce sağlikli insanlar gibi istediğini yemek kadar güzel bir şey olabilir mi

joker
    Bütün şeker hastaları olabilir mi bu ameliyatı?

Misafir
    2016 Kasımda 120 kilo ve 428 şekerle ileal interpozisyon ameliyatı oldum Şu anda 76 kiloyum şekerimde 90 civarında Vitaminde dahil hiçbir ilaç kullanmıyorum Tüm ciddi sorularınızın cevabı nette mevcut aslında Metabolik Cerrahi ve Tuğrul Demirel sitelerini inceleyebilirsiniz Ameliyat cinsine doktoruna ve hastanesine bağlı olarak 20/45.000 TL arasında ....

Misafir
    Ben de Aralık 2017’de Duedonal Switch ameliyatı oldum. Ameliyat öncesi 1.80 boy 113,5 kilo ve şekerim 357 idi. Ha1c 11.2 idi. Şimdi açlık şekerim 90-120 arasında ilaçsız seyrediyor. Kilom 85’e düştü. Boyumda bir değişiklik olmadı. 😁😁 Şekerim sürekli normale düşme eğiliminde. Doktorum Eylül ayına kadar normale döneceğini söyledi. Ankara Liv Hospitalde Prof.Dr. M.Mahir Özmen’e ameliyat oldum. 42000 TL ödedim. Bir sıkıntı yaşamadım. Zamanında ne yiyorsam şimdi yarısını yiyebiliyorum. Ama alışıyor insan. Getirisi götürüsünden kat be kat fazla bir operasyon. Şekeri çeken bilir. Allah herkesi kurtarsın.

Misafir
    Merhabalar
    Kilo verme işleminiz devam ediyor mu halen...
    Teşekkürler

+ Yorum / Mesaj Ekle
Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)