+ Yorum / Mesaj Ekle
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Yumurtalık kisti ameliyatı olanlar

1. Yumurtalık kisti ameliyatı olanlar

Yumurtalık kisti ameliyatını düşünmenize sebep olan ne tür rahatsızlıklar yaşıyorsunuz? Yumurtalık kisti ameliyatı için doktor ve hastane araştırması yaptınız mı? Yumurtalık kisti ameliyatı riskleri hakkında bilginiz var mı? Yumurtalık kisti ameliyatı ücreti hakkında bilginiz var mı? Yumurtalık kisti ameliyatı olmuş iseniz ameliyat sonrası neler yaşadınız? Kısacası bu ve benzeri soruların cevabı olabilecek deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi lütfen bizimle paylaşın ki herkes faydalansın.

Sedef
    İyi geçmeyen bir tüp bebek tedavisinden sonra yapılan testlerde tek tüpümde sıvı birikmesi olduğu bundan başka yine bu tarafta 2 adet 5 cm çikolata kisti olduğu başka tüpün ise %30 açık olduğu HSG ile anlaşıldı. Ameliyat olmam gerektiği söylediler.Aranızda bu ameliyatı olan,başarı elde eden,doktorunu tavsiye edecek var mı? Esasen operasyondan çok çok çok korkuyorum. Sonucundan da ayrı korkuyorum,daha kötü birşey çıkarsa,kötü birşey olursa,sonrasında problem çekersem.

eda3
    merhaba 3 hafta önce ameliyat oldum.6-8 cm kistim vardı. ilk bir hafta çok ağrılı geçti.Laparaskopi ile ameliyat oldum. Bunun riski çok az olduğu için. Şimdi çok iyiyim.

deniz
    Adet ağrılarım çok artmıştı.Adet döngüm kısa olduğu için ve 3.5 cm kist olduğundan.Dokktor endoskopi yapmak istedi. Karın ağrılarım da çok fazlaydı. Ben ameliyattan çok korktuğumu söyledim doktor da bir süre izleyelim filan dedi

sevgi
    ben adana başkent hastanesinden fiyat aldım hiseteroskopi de dahil 2500 lira.

+ Yorum / Mesaj Ekle

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)