+ Yorum / Mesaj Ekle
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Longo ameliyatı olanlar

Misafir
    1 ve 2 ay öncesi kadar longo yöntemi ile ameliyat olanlar şuan ki durumlarını yazsınlar lütfen ben de oldum bir ay olacak dün yine dışkılama sonrası gözümü acil de açtım bu siz de de oldumu geçici süreç mi lütfen bilgi verin herkese acil şifalar Allah yardımız olsun

Misafir
    Alıntı Ašikar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar oncelikle ALLAH CC.tum hastalarimiza acil sifalar versin su hemoroide gelince cok kotu bir hastalik egerki sizdede varsa sakin olaki ihmal etmeyin tedavi icin iyibir doktor arastirin normal siradan bir cerrah doktoruna olmayin herkez her isi yapamiyor 2012 yilinda hemoridler vardi seka devlet hastanesi genel cerrah doktoruna Alpaslan SARIYA gittim ameliyat dedi ve oldum fakat isin ehli olmadigi icin kesip temizleyip dikip gonderdi ve hepsini temizleyememis belliydi 2 gun sonra gene memeler cikti sonradan zamanla indiler ve 5 sene boyle gtti ve suanda gene hemoroidler azdi hem ic ve hem dis kocaeli universitesinde OKTAY YÎRMÍBESOGLU HOCAMIZA geldim LONGO Ameliyati olmami soyledi ve tavsiye etti 2018 ameliyatimi oldum suanda yeni 2gun oldu olali agrilarim var buyuk abdeste yeni cikmaya basladim kan diskilarini atmaya basladim ve cok gaz oldugunda gazi cikaramama esnasinda sancilarim cok oluyor insallah ALLAH in izniyle gececek doktorum ameliyatimin cok basarili gectigini soyledi insallah Biran once duzelir sagligima kavusurum LONGO olmamin nedeni hemoroidlerin cok oldugundan hem ic hem dis gelen kanallarin hepsini yok etmek birdaha cikmamasini onleyebilmek insallah sagligimiza kavusurum ama doktoru cok iyi secmek gerekiyor herseyde elin ustasi Allah herkeze acil sifalar versin ..saglikli gunler
    Öncelikle çok geçmiş olsun inşallah iyileşmişsinizdir ben de aynı şekilde ameliyat oldum ve şuan sadece içerden sızlamam var sanırım zımbalar yerleşiyormuş doktora ilk muayeneye gittiğimde çok iyi başarılı oldu hayatına devam et dedi ama inanın bu ameliyat beni yerlerde sürekledi şuan ki halime şükür sizin iyileşme süreciniz nasıl peki paylaşursanız çok sevinirim çok geçmiş olsun Allah herkesin yardımcısı olsun

Misafir
    Ameliyat olalı tam 1 ay 1 hafta geçti çok şükür bugünüme o ağrılı sancılı dönemlerimi atlatmışımdır inşallah en büyük korkunuz tuvalet oluyor bu süreçte çünkü ameliyat oldum psikoöojisi de var olduğundan öncesi korkuyu 2 katına çıkarıyor ama arkadaşlar yemek yemeyi bırakmıştım boşuna oysa ki su da içseniz bi şekilde giriyorsunuz ancak bu geçici süreç geçiyor geçecek inşallah sadece gün gün iyileşme oluyor ameliyattan 3 gün sonra herşey çok iyi olacak umuduna kapılmayın yok öyle birşey en az 1 ay sürüyor lütfen benim gibi umutsuzluğa kapılmayın biliyorum çok acıyor sancınız var ama geçecek şükredeceksiniz inşallah 2. Hafta gaz sıkışması oluyor makata sanki aşırı baskı gibi 3 hafta sonra o geçiyor ve büyük sancılarınız azalıyor 1 aya yakın 1 ay sonrası makata çok yakın tam içte ama yine bir iğne bıçak batması hissedilebiliyor stapler zımbasının batması olabiliyormuş bunlar benim vücudumda oluşan şeyler ama Allah tan dilerim kimse çekmesin iyileşmesi uzun sürmesin inşallah doktorların dediği gibi 3.gün ayaklansın inşallah sağlıkla kalın

+ Yorum / Mesaj Ekle
Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)