+ Yorum / Mesaj Ekle
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bypass ameliyatı olanlar

1. Bypass ameliyatı olanlar

Bypass ameliyatını düşünmenize sebep olan ne tür rahatsızlıklar yaşıyorsunuz? Bypass ameliyatı için doktor ve hastane araştırması yaptınız mı? Bypass ameliyatı riskleri hakkında bilginiz var mı? Bypass ameliyatı ücreti hakkında bilginiz var mı? Bypass ameliyatı olmuş iseniz ameliyat sonrası neler yaşadınız? Kısacası bu ve benzeri soruların cevabı olabilecek deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi lütfen bizimle paylaşın ki herkes faydalansın.

sami
    geçen yıl oldum bypass ameliyatını. şiddetli bir göğüs ağrısı ile hastaneye gittim. 4 damarım tıkalı çıktı. doktorum bypass ameliyatı olmam gerektiğini söyledi. Çok korkuyordum ameliyat öncesi doğal olarak. çünkü ağır bir ameliyat olduğu söylendi birçok olumsuz sonuçlardan bahsedenler oldu vs. Korksanda yapacak bir şey yok zaten. 1 yıl oldu benim ameliyatıma ama ben anlatılanlar kadar zor geçirmedim. galiba kişiye göre çok değişiyor ya da operasyonu yapacak doktorun iyi olması da etkiliyor olabilir.

RAHMAN
    günümüzde artık kolay ameliyatlardan önemli olan iyilişme dönemidir. Babam için kesinlikle ziyaretçi almadık, telefonla konuşmasına bile izin vermedik. Çünkü ilk hafta hasta çok ağır bir durumda oluyor.

Taci
    bir insanın böyle bir ameliyat geçirip sonrasında kaç yıl yaşayabilir! Bypass geçiren tanıdığım kişiler 3 yıldan fazla yaşamadı.

cengiz
    Alıntı Taci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir insanın böyle bir ameliyat geçirip sonrasında kaç yıl yaşayabilir! Bypass geçiren tanıdığım kişiler 3 yıldan fazla yaşamadı.
    Ailesinde baypas olanlar için oldukça zor bir durum ancak teknoloji oldukça ilerledi tanıdıklarım içerisinde ortalama 10- 12 sene önce ameliyat olanlar var hayatta ve sağlıklılar. Annem 3 sene önce oldu öyle şeyler okuyunca çok daralıyorum neden yazıyorsunuz kardeşim böyle şeyleri

+ Yorum / Mesaj Ekle

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)