+ Yorum / Mesaj Ekle
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Miyom ameliyatı olanlar

1. Miyom ameliyatı olanlar

Miyom ameliyatını düşünmenize sebep olan ne tür rahatsızlıklar yaşıyorsunuz? Miyom ameliyatı için doktor ve hastane araştırması yaptınız mı? Miyom ameliyatı riskleri hakkında bilginiz var mı? Miyom ameliyatı ücreti hakkında bilginiz var mı? Miyom ameliyatı olmuş iseniz ameliyat sonrası neler yaşadınız? Kısacası bu ve benzeri soruların cevabı olabilecek deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi lütfen bizimle paylaşın ki herkes faydalansın.

Misafir
    Miyomumun oldugunu jinekolojik bir muayene sonrasinda ogrendim. Bunun disinda adet donemlerinde kanamam çok olurdu. Ama normal sanırdım.rahim duvarında 5.5 cm ve bunun dışında 2.5 cm ve 3 cm misyonlarım varmış . Ankarada özel bir hastanede laparoskopik ameliyatı oldum. Yaklasik 2.5 saat surdu. Ya da 3. Laparoskopik olduğum için ne bir kanama ne bir yorgunluk ne bir şey. Narkozdan uyandıktan sonra kendime gelince ayaklandim. Tuvalet sorunum olmadi ve doktorumun izni ile aynı gün taburcu oldum. 1 sene sonra muayeneye gittiğimde tekrar olusmamisti miyomlarim. Ameliyat izi deseniz belli belirsiz. Miyom ameliyatı olacaklara tavsiyem laparoskopik ameliyat tercih etmeleridir.

Misafir
    Ucreri ise ozel hastanede oldugum için 6.000 ve 10.000 arasında degisiyordu

nuran
    Arkadaşlar çok kararsızım ve de ne yapacağı mı bilmiyorum. Geçtiğimiz hafta dr a gittim
    ve de rahim dışında iki adet miyomum olduğunu anlattı ve de ameliyat tavsiye etti.Ben çocuk istiyorum ve de ameliyatı olmak istemiyorum miyom hakkında sorunları olanlar
    ve de ameliyat olanlar bana yardım ederse mutlu olurum rahmin içi ve de yumurtalıklarım
    da bir sorun olmadığını söyledi. size göre ne yapıyım ayrıca ameliyatta rahimde yapışıklık ve de tüplerde kapanma gibi sorun ortaya çıkabilirmiş.Yaşım 34.

+ Yorum / Mesaj Ekle

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)