+ Yorum / Mesaj Ekle
Sayfa 9/10 İlkİlk ... 78910 SonSon
92 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: Hemifasiyal spazm ameliyatı olanlar

Misafir
    Bu ameliyat için şükrü ay kol u kesinlikle düsünmeyin. Annem ameliyat oldu 2 ay yoğun bakımda kaldı şuan hafıza yürüme konuşma yok ilk operasyonun peşine birçok ameliyat oldu ne yazıkki toparlamadan apar topar çıkardılar yaptıklarının arkasında bile durmadilar..tavsiye etmiyorum..

Emine
    Herkese geçmiş olsun.

Misafir emine
    Öncelikle herkeze geçmiş olsun.Ben de bu
    hastalık dokuz yıldır var.Ben botox tedavisi oluyorum ilk başlarda biraz faydası oluyordu ama şimdilerde hiç banamısın demiyor.Ameliyat olanlar daha detaylı bilgi paylaşırsanız çok sevinirim özellikle şükrü akyol hocaya ameliyat olanlarla birebir iryibata geçmek istiyorum telefonla görüşmek istyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Birde en son yazan arkadaş amnesini hangi hastalıktan ameliyat yaptırmış cevablarsa sevinirim.Bu siteyi kuranlara teşekkürler.

Misafir balım
    Alıntı Misafir emine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkeze geçmiş olsun.Ben de bu
    hastalık dokuz yıldır var.Ben botox tedavisi oluyorum ilk başlarda biraz faydası oluyordu ama şimdilerde hiç banamısın demiyor.Ameliyat olanlar daha detaylı bilgi paylaşırsanız çok sevinirim özellikle şükrü akyol hocaya ameliyat olanlarla birebir iryibata geçmek istiyorum telefonla görüşmek istyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Birde en son yazan arkadaş amnesini hangi hastalıktan ameliyat yaptırmış cevablarsa sevinirim.Bu siteyi kuranlara teşekkürler.
    Merhabalar ben bu ameliyatı 6 sene önce oldum çok iyiyim Allaha şükür bende 5 sende çeşitli tedaviler gördüm fayda etmedi en sonunda ameliyat oldum Bursa da üniversitede Ahmet bekar çok iyi bi doktor tavsiye ederim .Bu mesajın üründen baya zaman geçmiş ama insaallh birine faydası olur

Misafir
    [QUOTE=Misafir balım;6147]Merhabalar ben bu ameliyatı 6 sene önce oldum çok iyiyim Allaha şükür bende 5 sende çeşitli tedaviler gördüm fayda etmedi en sonunda ameliyat oldum Bursa da üniversitede Ahmet bekar çok iyi bi doktor tavsiye ederim .ben de hiç bir rahatsızlık kalmadi

Misafir balım
    Alıntı Esref Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devlet hastanesinde ameliyat olan yok mu? Devlet hastaneleri bu ameliyatı yapar mı? Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi.
    Ben bursa da arastirma hastanesinde oldum hiç bir ücret ödemeden 6 yıl oldu çok iyiyim tavsiyevederim

Misafir Balım
    Alıntı çilem 22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba...İlginize teşekkür ederim. Ameliyattan duyum yitimi vs. bir sorun kalmadı fakat neticede iyileşmede olmadı. Çektiğiniz onca acı ve iyileşme umudunun sonu hüsran.. Kocaeli'nde oturuyorum.. Araştırmalarım sonucu Ankara'dan Gazi Üniversitesinden genellikle Prof. Dr. Şükrü AYKOL ile Prof. Ersin ERDOĞAN'ın bu ameliyatları daha sık uyguladıkları ve başarılı olduklarını okuyorum. İstanbul'dan Prof. Hidayet AKDEMİR hocanın ismi çok geçiyor. Bilemiyorum. Doğru yerden başlamak ve artık iyileşmek istiyorum..Benim bildiğin bunlar.. Yakın zamanda randevu ayarlayıp tek tek görüşmeyi düşünüyorum. Bu hastalığı kabullenmek ve bununla yaşamak oldukça zor..Çok nadir görüldüğünden konuya hakim doktoru bulmak ta zor ve ameliyat için söylenen ücretler de yüksek..Ameliyat olup ta iyileşen arkadaşlar bizimle hangi doktora gittiğinizi ve ne kadar bir ödeme yaptığınızı da paylaşır mısınız lütfen..
    Ben bursa Uludağ Üniversitesi ne dr Ahmet bekar a ameliyat oldum 6 sene oldu hiç bir rahatsızlığım yok çok iyi bi doktor ayrıca ücret odemedim tavsiye ederim

Misafir
    Annem hemofasial spazm amaeliyati olmustu sukru hocaya cok iyi dusunun kimseye tavsiye etmiyorum

aysecik
    20 yildir hemifasyal spazm hastaligim var
    ve boyun kasilmamda basladi
    cok bunaldim artik yardim edecek kimse yokmu ameliyat oldum gecmedi
    kesin iyilesecegim doktoru ariyorum yardim edin

MisafirBalım
    Alıntı aysecik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 yildir hemifasyal spazm hastaligim var
    ve boyun kasilmamda basladi
    cok bunaldim artik yardim edecek kimse yokmu ameliyat oldum gecmedi
    kesin iyilesecegim doktoru ariyorum yardim edin
    Bursa Uludağ Üniversitesinde Dr Ahmet bekar ı öneririm bu muayene olun dalında çok iyi bi doktor ben ameliyat oldum ve çok iyiyim Allah'a şükür

+ Yorum / Mesaj Ekle
Sayfa 9/10 İlkİlk ... 78910 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)