+ Yorum / Mesaj Ekle
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
34 sonuçtan 31 ile 34 arası

Konu: Hemifasiyal spazm ameliyatı olanlar

Nil
    12 yıldır botoks oluyorum artık etkisi olmuyo ağzım sürekli kayıyor ve amlekiyat olmaktan cok korkuyorum bir çoçuğum var ama böylede yaşayamıyorum bu ameliyatı yapan Dr bulamadım

Misafir
    Ankara gazi üniversitesi beyin ve sinir cerrahisi ana bilim dali başkanı prof Dr şükrü aykol beye ameliyat oldum.1 senem bitti şükürler olsun çok iyiyim.ne işitme kaybı nede başka bir sorun yaşamadım.Türkiye de bu konuda en fazla ameliyat yapan şükrü bey.deneyimi ve tecrübesi tartışılmaz.5sene çektim bu hastalığı botoks,ilaç vs denemediğim yöntem kalmadı sosyal hayatım ve psikolojim bozulmuştu.ameliyat sonrası hemen düzeldi segirmem. Öyle yuksek bir fiyat da odemedim ameliyata prof farkı ile 3500tl idi.

Esref
    Alıntı Misafir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara gazi üniversitesi beyin ve sinir cerrahisi ana bilim dali başkanı prof Dr şükrü aykol beye ameliyat oldum.1 senem bitti şükürler olsun çok iyiyim.ne işitme kaybı nede başka bir sorun yaşamadım.Türkiye de bu konuda en fazla ameliyat yapan şükrü bey.deneyimi ve tecrübesi tartışılmaz.5sene çektim bu hastalığı botoks,ilaç vs denemediğim yöntem kalmadı sosyal hayatım ve psikolojim bozulmuştu.ameliyat sonrası hemen düzeldi segirmem. Öyle yuksek bir fiyat da odemedim ameliyata prof farkı ile 3500tl idi.
    Size ulaşabileceğimiz bir mail adresi vs olsaydı. Sormak istediğim bazı şeyler vardı. Benim özel hastanede ameliyat olma şansım yok maalesef. Gazi Ünv. beyin ameliyatları konusunda çok iyi diye duyuyorum hep. Buradan takip ettiğim kadarıyla genelde özel hastaneler tercih edilmiş ve bazıları da duyma sorunu yaşamış ben bundan da korkmuyorum. Umarım Şükrü Bey beni de kurtarır.Yakın bir tatil zamanında muayeneye gitmek istiyorum.Hepinize geçmiş olsun.

Misafirmutlu
    Öncelikle herkese çok geçmiş olsun RABBİM acil şifalar versin inşallah .Bende 5 yıldır bu hastalığı çekiyorum ilk iki yıl hastane hastane gezdim teşhiş koyamadılar hep yalan yanlış ilaç verip savuşturmuşlar sonra ankara gataya geldik orada teşhis koydular sonrada Ankara tıp 3 yıldır botox oluyorum faydası yok.artık böyle otomatik silah gibi yüzüm atmaya başlıyor sizlerden ricam ankarada bu ameliyatı yapan doktor kimdir kimi önerebilirsiniz.yeni yakın ameliyat olan varmı.

+ Yorum / Mesaj Ekle
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)