+ Yorum / Mesaj Ekle
Sayfa 8/10 İlkİlk ... 678910 SonSon
94 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Hemifasiyal spazm ameliyatı olanlar

Ayten Şahan
    İyi günler
    Ben 25 mart 2019 tarihinde Ankara Yıldırın Beyazıt Eğitim ve Araştırma hastanesinde ameliyat oldum.
    Doktorum Mehmet Erhan Türkoğlu.
    Ameliyat öncesi ayrıntılı bilgi veriyorlar. Toplamda 4 gün kaldım hastanede, evde de 1 hafta dinlendim. Hafif baş ağrısı oluyor tabi.
    Başka hiç olumsuzluk yaşamadım.
    Tavsiye ederim yani.
    Herkese çok çok geçmiş olsun

Alıntı Esref Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devlet hastanesinde ameliyat olan yok mu? Devlet hastaneleri bu ameliyatı yapar mı? Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi.

2. Cevap: Hemifasiyal spazm ameliyatı olanlar

Alıntı Ayten Şahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi günler
    Ben 25 mart 2019 tarihinde Ankara Yıldırın Beyazıt Eğitim ve Araştırma hastanesinde ameliyat oldum.
    Doktorum Mehmet Erhan Türkoğlu.
    Ameliyat öncesi ayrıntılı bilgi veriyorlar. Toplamda 4 gün kaldım hastanede, evde de 1 hafta dinlendim. Hafif baş ağrısı oluyor tabi.
    Başka hiç olumsuzluk yaşamadım.
    Tavsiye ederim yani.
    Herkese çok çok geçmiş olsun
    gecmis olsun kizim yasim 50
    23 yildir hastaligi cekiyorum
    ameliyat oldum gecmedi
    bana neler yasadigini anlatrmsn telefondan mutlu olurum
    telefon no ozel mesajdan atabilirsin

Muhammed
    1Temmuzda gazi hastanesindeŞükrü beye amelyatoldum 5 gün oldu,Kasılmarım hafifledi ama tam geçmedi doktor zamanla gecer dedi 7 yıl çektim 5000tl prof farkı ödedim bu hastalığı çekenerkese çok geçmiş olsun

Muhammed
    Bu siteyi tesadufen buldum ve çok memnun oldum. 4 yıldır Diyarbakır üni Hastanesi'nde göz kliniğinde botox yapiliyor bana. Bu hastalığın bir ameliyatı olduğunu bilmiyordum. Doktorum Doçent Şeyhmus Arı bana bu hastalığı kabullenmemi ve böyle yaşamam gerektiğini söyledi.

5. Cevap: Hemifasiyal spazm ameliyatı olanlar

Bende Üniversite hastanesinde göz doktoruna 6 ayda bir botoks oluyordum 7 yıl Sonunda Gazi hastanesinde Prf Şükrü Aykol a 1temmuz 2019 tarihinde ameliyat oldum bugün 6 Temmuz seyirmelerim yok gibi toplamda 3 gün kaldım hastanede 5000tl prf farkı verdim.Bu hastalığı çekenlere tavsiye ederim.özeller 40-50 bin para istiyor.merak ettiğiniz bir şey varsa burdan cevap veririm Çok zor hastalık Herkese acil şifalar diliyorum

Hüseyin
    Devlet hastanesinde bu ameliyatı olan arkadaşlar var mı var ise yardımcı olabilir misiniz

Misafir
    Alıntı muhammet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Üniversite hastanesinde göz doktoruna 6 ayda bir botoks oluyordum 7 yıl Sonunda Gazi hastanesinde Prf Şükrü Aykol a 1temmuz 2019 tarihinde ameliyat oldum bugün 6 Temmuz seyirmelerim yok gibi toplamda 3 gün kaldım hastanede 5000tl prf farkı verdim.Bu hastalığı çekenlere tavsiye ederim.özeller 40-50 bin para istiyor.merak ettiğiniz bir şey varsa burdan cevap veririm Çok zor hastalık Herkese acil şifalar diliyorum

Bende gidicem suanda hiç seyrme oluyor mu

8. Cevap: Hemifasiyal spazm ameliyatı olanlar

Seyirme olmuyor Bence zaman kaybetme bir an önce ameliyat ol

Misafir
    Muayene oldum ameliyat dedi bekliyorum çağırması ameliyat için uzun sürüyor mu

10. Cevap: Hemifasiyal spazm ameliyatı olanlar

muhatmmet bey hastalik tamamen gectimi

hastalik tamamrn gectimi

+ Yorum / Mesaj Ekle
Sayfa 8/10 İlkİlk ... 678910 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)