+ Yorum / Mesaj Ekle
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Kasık fıtığı ameliyatı olanlar

1. Kasık fıtığı ameliyatı olanlar

Kasık fıtığı ameliyatını düşünmenize sebep olan ne tür rahatsızlıklar yaşıyorsunuz? Kasık fıtığı ameliyatı için doktor ve hastane araştırması yaptınız mı? Kasık fıtığı ameliyatı riskleri hakkında bilginiz var mı? Kasık fıtığı ameliyatı ücreti hakkında bilginiz var mı? Kasık fıtığı ameliyatı olmuş iseniz ameliyat sonrası neler yaşadınız? Kısacası bu ve benzeri soruların cevabı olabilecek deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi lütfen bizimle paylaşın ki herkes faydalansın.

deniz
    Ben geçen yıl ameliyat oldum spinal anestezi ile yapıldı ameliyattan sonra ayağa kalktığımda oldukça zor geldi bana yürümek ama bir iki hafta içinde iyileştim diyebilirim ilk beş altı ay hareketlerine dikkat etmek gerekiyor ve 2 yıl süresince de çok ağır kaldırmamak gerekiyor doktor öyle söyledi ameliyat yerinde birazcık şişlik ve oluyor vücudu bölgeyi korumaya alıyor Çünkü nüks etmemesi için ayrıca ama muhtemelen önemli bir şey değildir Bildiğim kadarıyla yeniden ortaya çıkması çok mümkün değil .

emir
    Doğuştan kasık fıtığım varmış ve almışlar. Daha 8-9 aylıkmışım üstelik.

Turan
    Kasık fıtığında alınan bir parça et filan yoktur karın boşluğunda bulunan zarın yırtılması sonucu bağırsakların oradan dışarıya çıkması ile kasıkta şişme olur bu yüzden ameliyat da sadece uzar dikiliyor Kasık fıtığının da başka bir tedavisini de duymadım .

+ Yorum / Mesaj Ekle

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)