+ Yorum / Mesaj Ekle
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Varis ameliyatı olanlar

1. Varis ameliyatı olanlar

Varis ameliyatını düşünmenize sebep olan ne tür rahatsızlıklar yaşıyorsunuz? Varis ameliyatı için doktor ve hastane araştırması yaptınız mı? Varis ameliyatı riskleri hakkında bilginiz var mı? Varis ameliyatı ücreti hakkında bilginiz var mı? Varis ameliyatı olmuş iseniz ameliyat sonrası neler yaşadınız? Kısacası bu ve benzeri soruların cevabı olabilecek deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi lütfen bizimle paylaşın ki herkes faydalansın.

Misafir
    15 yildir varis şikayetim var ve bundan 8 yil önce kısik bölgesinden tel ile damar açma yöntemiyle ameliyat oldum .hic faydasını görmedim .ağrilarim devam ediyo .bu yöntemi tavsiye etmiyorum .diğer yöntemleri deneyin derim

Misafir
    Iki aydır ellerim ve ayaklarım şişiyor ve terliyor Bu sebeple de sürekli soğuk hiç durmadan hareket etmem gerekiyor ve koşturmam gerekiyor ancak o zaman şikayetlerin birazcık azalıyor. sanırım dolaşım bozukluğu var bende yaptığım araştırmaya göre de başıma gelinin derin ven trombozu olabileceği ihtimali yüksek .Şimdilik araştırıyorum bakalım ne çıkacak.

edanur7
    doğum kontrol hapının varis yaptığını duydum var mı bilgisi olan? Son birkaç aydır ellerim ve ayaklarım şişiyor.

mine
    15 haziranda venöz yetmezlik ameliyatı olacağım. Kapakçıklar genişlemiş ve sıcaklık yuzunden neredeyse 2 katına çıkmış 12 mm. Allahtan ağrım yoktur. Arada ayağımda yanmalar oluyor. Aslında görünen varisim yok ama içten bozulmuş. Doktorum 2-3 mm kesilerle girip damar bağlayacağını söyledi. Ömür boyu varis çorabından bahsetmedi. 1 günde taburcu olacakmışım.

+ Yorum / Mesaj Ekle

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)