+ Yorum / Mesaj Ekle
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bademcik ameliyatı olanlar

1. Bademcik ameliyatı olanlar

Bademcik ameliyatını düşünmenize sebep olan ne tür rahatsızlıklar yaşıyorsunuz? Bademcik ameliyatı için doktor ve hastane araştırması yaptınız mı? Bademcik ameliyatı riskleri hakkında bilginiz var mı? Bademcik ameliyatı ücreti hakkında bilginiz var mı? Bademcik ameliyatı olmuş iseniz ameliyat sonrası neler yaşadınız? Kısacası bu ve benzeri soruların cevabı olabilecek deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi lütfen bizimle paylaşın ki herkes faydalansın.

akif.
    ayı geçmez şişerdi bademciklerim. Sonunda aldırdım dün. Bir rahatsızlık hissetmedim. Doktorum böyle sık bademciği şişenlerin aldırması gerektiğini söylemişti. Yılda 2-3 kez bademcik şişiyorsa alınmalıymış.Bir hafta kadar sürecekmiş tamamen iyileşme. Geçmiş olsun herkese.

rustem
    bir zararı var mı aldırmanın?

7de7
    Ben 8 yaşımda ameliyat olmuşum. Bir zararını görmedim. Sıkça ateşim çıktığı için doktorlar ameliyatın en iyi seçenek olduğunu söylemişler.

AliAta
    merhaba ben bademcik ameliyat konusunda çok kararsızlık yaşadım. 28 yaşındayım en son muayene olduğumda doktorun söylediklerine ikna oldum ve ameliyat olmaya karar verdim. İyi bir ameliyat olduğu söylendi. ameliyattan sonra ilk günlerde dondurma yedim ve soğuk su içtim.( Doktor tavsiyesi) Çok hafif kanamalarım oldu ilk günlerde. 2 hafta sonra her şey normale döndü.

+ Yorum / Mesaj Ekle

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)