+ Yorum / Mesaj Ekle
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Beyin tümörü ameliyatı olanlar

1. Beyin tümörü ameliyatı olanlar

Beyin tümörü ameliyatını düşünmenize sebep olan ne tür rahatsızlıklar yaşıyorsunuz? Beyin tümörü ameliyatı için doktor ve hastane araştırması yaptınız mı? Beyin tümörü ameliyatı riskleri hakkında bilginiz var mı? Beyin tümörü ameliyatı ücreti hakkında bilginiz var mı? Beyin tümörü ameliyatı olmuş iseniz ameliyat sonrası neler yaşadınız? Kısacası bu ve benzeri soruların cevabı olabilecek deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi lütfen bizimle paylaşın ki herkes faydalansın.

tekin
    Yaklaşık 2 yıl önce baş ağrıları, sinirlilik, aşırı tepkiler verme gibi sorunlardan doktora gittim. MR ve EEG istedi ve beni kahreden sonucu öğrenmiş oldum. Ünlü bir beyin cerrahına gittim. 3 boyutlu tomografi istedi. Kitleyi bana gösterdi ve yapılması gerekeni anlattı. Tümör kemik içinde oluştuğu için şanslıymışım. Ameliyatım 6 saat sürdü.Kafatasımın bir kısmı kullanlamaz hale geldiğinden bu kısımlar titanyum plaka ile kaplandı. Her yıl tomografi ile kontrol ediliyor bu kısımlar.

haticems
    Saç dökülmesi şikayeti ile hastaneye gitmiştim. Kan testi sonuçları çıkınca dahiliye doktoruna gönderdiler. Doktor sonuçlarda prolaktin hormonun, troidlerin çok yüksek guatırında çok yavaş olduğunu söyledi. Yani dedim. Yani beyinde tümör var dedi. Birden şok oldum. Neyseki o şoku attım şimdi araştırıyorum şansım nedir ne yapabilirm diye. Lutfen benzer durumlar yasayan varsa yazsın.

+ Yorum / Mesaj Ekle

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)