+ Yorum / Mesaj Ekle
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Hemoroid ameliyatı olanlar

1. Hemoroid ameliyatı olanlar

Hemoroid ameliyatını düşünmenize sebep olan ne tür rahatsızlıkları yaşıyorsunuz?
    Hemoroid ameliyatı için doktor ve hastane araştırması yaptınız mı?
    Hemoroid ameliyatı riskleri hakkında bilginiz var mı?
    Hemoroid ameliyatı ücreti hakkında bilginiz var mı?
    Hemoroid ameliyatı olmuş iseniz ameliyat sonrası neler yaşadınız? Kısacası bu ve benzeri soruların cevabı olabilecek deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi lütfen bizimle paylaşın ki herkes faydalansın.

kadirr
    Arkadaşlar merhaba doktorla daha yeni görüştüm hastalığımın üçüncü evrede olduğunu ve mutlaka ameliyat olmam gerektiğini söyledi ama ben ameliyat olmayı düşünmüyorum çünkü kalıcı bir çözüm olmadığını söylüyor herkes denemediğim şey kalmadı kremler hapla ağrı kesiciler ama bir sonuç alamadım Daha sonra bitkisel çareler e yöneldim orada da birçok şey denedim patlıcan sapı suyu daha sonra ona benzeyen birçok bitkide denedim.Tuvaletten sonra 3-4 saat ağrıdan kıvranıyorum kanamamda var zaten. En çok da beni bu süreçte zor durumda bırakan kabızlık

Misafir
    Konuyla ilgili çok araştırma yaptım. Ameliyat olmaktan hep kaçtım. Kanamalar ciddi ölçüde artınca mecburen ameliyat oldum.Dr. Murat ÇOBANOĞLU sağolsun benim ameliyatımı yaptı.

+ Yorum / Mesaj Ekle

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)