+ Yorum / Mesaj Ekle
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Bel fıtığı ameliyatı olanlar

1. Bel fıtığı ameliyatı olanlar

Bel fıtığı ameliyatını düşünmenize sebep olan ne tür rahatsızlıklar yaşıyorsunuz? Bel fıtığı ameliyatı için doktor ve hastane araştırması yaptınız mı? Bel fıtığı ameliyatı riskleri hakkında bilginiz var mı? Bel fıtığı ameliyatı ücreti hakkında bilginiz var mı? Bel fıtığı ameliyatı olmuş iseniz ameliyat sonrası neler yaşadınız? Kısacası bu ve benzeri soruların cevabı olabilecek deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi lütfen bizimle paylaşın ki herkes faydalansın.

Misafir27
    Belimde bıcak saplanır gibi ağrı var. Doktor ameliyat olacaksın dedi ama çok korkuyorum. Mr da iki fıtık görünüyormuş ama biri çok ciddi çıkmış.

tarik
    10 yıldan daha çok zamandır ayaklarımda karıncalanma oluyordu ve aynı zmanda kalçamda ağrı vardı. ağır yükler kaldırmaktan omurilikte bozulma ortaya çıkmış. Ağrıdan uyuyamıyordum ve sol bacağımda sürekli uyuşukluk oluyordu. Mr çekildi omurilikte dar kanal olduğu ortaya çıktı. Fiizik tedaviye gittim yaklaşık 3 ay ama bir yararı olmadı. L.Berat Tuna Bey'e muayene oldum. Dar kanalı temizleyip platin takılması zorunlu dedi. Ameliyat oldum. 5 gün hastanede yattım. Çok rahatladım, uyku sorunum kalmadı.

sude
    Merhaba benim fıtığım geniş alanda olmasına rağmen bütün kanalı kapatmış o yüzden doktorum mutlaka ameliyat olmamı öneriyordu. O yüzden haftaya ameliyat olacağım. Geçmiş olsun burada yazan herkese.

+ Yorum / Mesaj Ekle

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)