+ Yorum / Mesaj Ekle
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Geniz Eti ameliyatı olanlar

1. Geniz Eti ameliyatı olanlar

Geniz eti ameliyatını düşünmenize sebep olan ne tür rahatsızlıklar yaşıyorsunuz? Geniz eti ameliyatı için doktor ve hastane araştırması yaptınız mı? Geniz eti ameliyatı riskleri hakkında bilginiz var mı? Geniz eti ameliyatı ücreti hakkında bilginiz var mı? Geniz eti ameliyatı olmuş iseniz ameliyat sonrası neler yaşadınız? Kısacası bu ve benzeri soruların cevabı olabilecek deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi lütfen bizimle paylaşın ki herkes faydalansın.

sevim
    Merhaba benim kızım 3 yaşına basacak yakında geniz eti problemimiz var doktorumuz 5 yaşını bekleyelim dedi çünkü tekrar etme durumu varmış.Doktorumuz sağ olsun bizi çok rahatlattı çok kolay bir operasyon olduğunu söyledi. Şimdiden herkese geçmiş olsun.

dorruk
    ben bu ameliyatı olduğumda ilkokula gidiyordum. zaten daha ileriki yaşlarda ameliyat olmak riskliymiş. lise çağında geniz etini aldırmadığı için kulak zarı delinen kişiler var. Ben küçük yaşta ameliyat olmama rağmen yeniden nüksetti. Şimdi yeniden ameliyat olmak istiyorum. Nefes almakta zorlanmaya başladım. Daha önceki ameliyatımda hastnede bile yatmamştım şimdi nasıl olacak bilmiyorum.

+ Yorum / Mesaj Ekle

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)