+ Yorum / Mesaj Ekle
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Sinüzit ameliyatı olanlar

1. Sinüzit ameliyatı olanlar

Sinüzit ameliyatını düşünmenize sebep olan ne tür rahatsızlıklar yaşıyorsunuz? Sinüzit ameliyatı için doktor ve hastane araştırması yaptınız mı? Sinüzit ameliyatı riskleri hakkında bilginiz var mı? Sinüzit ameliyatı ücreti hakkında bilginiz var mı? Sinüzit ameliyatı olmuş iseniz ameliyat sonrası neler yaşadınız? Kısacası bu ve benzeri soruların cevabı olabilecek deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi lütfen bizimle paylaşın ki herkes faydalansın.

esmaa
    Merhaba bende sinüzit ameliyatı oldum çok burnum tıkanıyor nefes alamıyordum. kemiklerde eğrilik olduğu için ameliyat olmak zorunda kaldım. yaklaşık 2 yıl oldu hala tam nefes alıyorum diyemem. böyle yarım nefes alıyorum sanki eskiden çok tıkanıyordu şimdi azaldı tabii ama tam çözüm olduğunu söyleyemem.

hatice
    Merhaba ben Hatice, burnum çok tıkanıyor nefes alamıyordum. Sinüzit vardı ve kimlikte de eğrilik vardı yaklaşık 2 yıl önce ameliyat oldum. Ama şunu söylemeliyim ki hala yarım nefes alıyorum. Eskiden tam tıkanıyordu şimdi yarıma indi tam çözümü olmadı.

+ Yorum / Mesaj Ekle

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)